De politie zoekt informatie over een mishandeling op 29 mei op de Nieuwe Markt. Daar werd een jongeman mishandeld nadat hij een ruzie van een aantal minderjarige meisjes probeerde te sussen.
Het slachtoffer werd door een onbekende jongeman meerdere keren hard tegen het hoofd geslagen. De politie is op zoek naar de verdachte. Op beelden is hij duidelijk te zien. Op andere beelden is een jongen te zien die de mishandeling filmt. De politie zoekt mensen die de dader herkennen of weten wie de mishandeling heeft gefilmd.
De verdachte van de mishandeling heeft een lichte tot licht getinte huidskleur. Hij droeg een zwarte hoodie met capuchon, en zwarte broek en zwarte sneakers. Ook droeg hij een zwart nektasje.
Getuigen kunnen de informatie met de politie delen. Dat kan door een tip door te geven. Dat kan telefonisch, via 0900 – 8844 of via het tipformulier op de pagina ‘politie.nl’. Het kan ook anoniem. De beelden van de mishandeling zijn ook te zien op politie.nl.
