Categorieën: Nieuws

’40 jaar Ugly Duck en met de Zwanestraat gaat het ook helemaal goed komen’ | Eem de Stad in

In ‘Eem de stad in’ is Rutger van der Weerd de gast aan tafel. Hij is al 27 jaar de eigenaar van de Ugly Duck, het bekende eetcafé in de Zwanestraat. Hoe hou je het hoofd boven water als kleine horecaondernemer in een stad die steeds meer ketens telt met uitgekiende formules?

En hoe zit het nu eigenlijk met het horecaklimaat in de stad? En met de Zwanestraat, vroeger toch de meest chique winkelstraat van Groningen, waar er sprake is van leegstand. Daar heeft Rutger nog een mooi verhaal over.

Natuurlijk nemen Jetze en Annelies het nieuws en de uitgaanstips met je door, houden ze een vurig pleidooi voor een door hun beide zeer gewenste ‘gast aan tafel’  en vertelt Jetze over zijn uitvinding waar hij wel heel blij van wordt. Misschien moet er zelfs patent op worden aangevraagd, maar of dat er van gaat komen?

De aflevering is hieronder te beluisteren:

Maarten Siepel

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden