Categorieën: Sport

Magnasco en Bizot naar FC Groningen

FC Groningen heeft donderdag twee nieuwe spelers gepresenteerd. Het gaat om Stefano Magnasco en Marco Bizot.

Stefano Magnasco is een rechtsback die overkomt van Universidad Católica. De 19-jarige Chileen kost FC Groningen circa 480.000 euro. Hij tekent een contract voor drie seizoenen plus de optie voor nog een seizoen.

De andere speler, Marco Bizot, is een 21-jarige doelman. Hij komt over van Ajax, maar werd het afgelopen seizoen verhuurd aan Cambuur. Bizot kwam ook uit voor Jong Oranje. Hij tekent een contract voor twee seizoenen met de optie voor nog twee jaar.

Met Magnasco en Bizot zijn er nu zeven nieuwe versterkingen voor de selectie van Robert Maaskant. Eerder trok de FC al Paco van Moorsel, Filip Kostić, Mitchell Schet, Michael de Leeuw en Género Zeefuik aan.

Sybrand Grasdijk

Bekijk reacties

Recente berichten

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

10 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

1 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

1 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

2 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

12 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

13 uur geleden