De hoofdingang van het Martini Ziekenhuis - Foto: Kees Stuip voor Martini Ziekenhuis
Het Martini Ziekenhuis, Nij Smellinghe in Drachten en het Antonius Ziekenhuis in Sneek werken vanaf deze maand samen om PET-CT scans sneller beschikbaar te maken.
Vanaf november kunnen patiënten van het Martini Ziekenhuis voor een PET-CT scan worden doorverwezen naar Nij Smellinghe in Drachten. Voor een PSMA PET-CT scan gaan patiënten van Antonius en Nij Smellinghe juist naar het Martini Ziekenhuis. Door de verdeling van de onderzoeken kunnen de scans sneller worden gedaan. De kwaliteit van de zorg blijft volgens de ziekenhuizen hetzelfde.
Met de samenwerking willen de ziekenhuizen de wachttijden verkorten en de zorg beter bereikbaar houden. Patiënten van het Martini Ziekenhuis worden geselecteerd op basis van hun woonplaats, zodat ze zo min mogelijk reistijd hebben.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…