
De komende dagen is het fris en nat in Groningen met veel buien, een stevige wind en donderdag misschien zelfs met een kleine klap onweer. Pas na het weekend wordt het iets zonniger en warmer.
Donderdag vallen er verspreid buien, soms met onweer. Het wordt 17 graden bij een matige tot vrij krachtige zuidwestenwind. In de avond en nacht volgen nieuwe buien met opklaringen. De temperatuur zakt naar 13 graden.
Vrijdag blijft het wisselvallig, maar tussen de buien door is er soms wat zon. Het wordt rond 18 graden. De wind komt uit het westen tot zuidwesten en is matig tot krachtig.
Zaterdag en eerste pinksterdag blijft het onstuimig. Er vallen stevige buien, mogelijk met onweer en hagel. Zondag is de zon wel iets vaker te zien dan de dag ervoor. Het wordt beide weekenddagen 17 tot 18 graden. Ook wind blijft nadrukkelijk aanwezig.
Na Pinksteren wordt het beter. De kans op zon neemt toe. Vanaf dinsdag stijgt de temperatuur weer tot boven de 20 graden. De wind draait naar het westen en blijft matig.