“Woensdag zon en wolkenvelden, komende dagen veel zon”

nieuws
Foto: Denise Overkleeft

De zon blijft de komende dagen veelvuldig aanwezig. Wel krijgen we volgens OOG-weerman Johan Kamphuis te maken met wolkenvelden.

“Woensdag zijn er perioden met zon, maar trekken er ook enkele wolkenvelden over”, vertelt Kamphuis. “Een stevige noordwestenwind, kracht 3 tot 4, houdt de maximumtemperatuur op 17 graden.

Donderdag zijn er flinke perioden met zon en wordt het 18 graden. De noordenwind neemt toe naar matig, windkracht 4.

Vrijdag wisselen zon en stapelwolken elkaar af. Het wordt 16 of 17 graden bij een matige wind uit het noorden tot noordwesten, windkracht 4. Hoe het weekend er uit komt te zien? Lees het op de weerpagina of luister op werkdagen om 08.50 uur naar de OOG-Ochtendshow voor het radioweerpraatje.”