Categorieën: Nieuws

Tientallen verlichte trekkers rijden door Stad

Een bijzonder spektakel in de Stad maandagavond: met muziek, getoeter en vooral veel lichtjes rijdt een parade van zo’n vijftig trekkers rond door de Stad.

De stoet wordt georganiseerd door de Boeren Samenwerkingsverband Noord-Nederland (BSNN). Zij organiseren niet alleen deze stoet. Op 27 december trokken de verlichte trekkers langs verschillende Groningse dorpen, waaronder Zuidwolde, Slochteren en Appingedam. Op 28 december trokken ze elders de provincie in: de stoet ging toen onder andere langs Uithuizen, Warffum en Baflo.

Ook maandag blijft het spektakel niet beperkt tot één plek. De trekkers vervolgen hun weg na het bezoek aan het centrum rond 18.00 uur richting onder andere Vinkhuizen, De Held en het Hoendiep. Kijk voor de gehele route op de facebookpagina van BSNN.

 

 

Denise Overkleeft

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

57 minuten geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

1 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

2 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

2 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

3 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

4 uur geleden