Bron: William van de Velde
Kunstenaar William van de Velde kon donderdag al een beetje blij zijn, maar nu al helemaal: zijn twee vermiste ‘dansende spinnetjes’ zijn beide terecht.
De afgelopen weken was Van de Velde, bekend als de ‘kunsteboer’, nog in mineur. Zijn twee kunstwerken waren verdwenen van een grasveld op het Suikerterrein. Een camera die in de buurt hangt, ving op dat een groep jongeren de twee spinnen hadden meegenomen. De een werd eerder deze week gevonden in de Noorderhaven in de stad, maar de tweede is nu ook terecht.
Van de Velde kan nu opgelucht ademhalen is blij dat de ‘broertjes’ herenigd zijn. “De jongens van de gemeente zagen de uitzending van OOG en herkende de spin. Hij is gevonden bij de U.T. Delfiaweg in Hoogkerk. Ze zagen ‘m aan de kant van de weg liggen en hebben het vanochtend langsgebracht. Het kostte aardig wat moeite om het in de wagen te krijgen, maar ik ben heel blij dat ik mijn spullen terug heb.”
OOG maakte een reportage over de vermiste spinnen:
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…