Foto: Annemieke Wellin
De oproep van FC Groningen om in het groen-wit naar het stadion te komen vrijdagavond lijkt ook in de binnenstad, het Sontplein en de Europaweg naar de Euroborg flink opgevolgd.
Veel terrassen zaten vrijdagmiddag vol met supporters van de FC, in de aanloop naar het duel met Roda JC (de directe promotieconcurrent) in de Euroborg. Rond het middaguur ging het goud-geel al bij veel fans naar binnen. Op sommige plekken ging ook al de eerste groene rookpot aan.
Rond 16.00 uur begon het Sontplein vol te lopen met supporters. Voorafgaand aan de wedstrijd lopen de fans een zogenaamd ‘corteo’ naar de Euroborg vanaf het plein over de Europaweg. De stoet vertrok rond 17.00 uur en kwam voor 18.00 uur aan bij het stadion.
Na een corteo van een ruim half uur kwam de grote stoet supporters aan bij de Euroborg. De wedstrijd begint vrijdagavond om 20.00 uur. Vanuit Kerkrade zijn zo’n 1.100 supporters onderweg naar Groningen.
Foto’s en video’s: Maarten Siepel, Annemieke Wellin, Patrick Wind en Rieks Oijnhausen
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…