Categorieën: Nieuws

Verkeersdrempels en stopborden geplaatst bij gevaarlijke kruising Maagdenbrug

Op de kruising van Kattenhage en de Turfsingel bij de Maagdenbrug zijn verkeersmaatregelen genomen om ongelukken te voorkomen.

Er zijn stop- en waarschuwingsborden geplaatst en er zijn ook verkeersdrempels gekomen, zodat de snelheid van de voertuigen verminderd wordt.

Afgelopen herfst werden de verkeerslichten bij de brug uitgeschakeld. Sindsdien waren er op de locatie zeker vijf verkeersongelukken.

“Mochten de maatregelen die we nu gaan nemen niet voldoende zijn, dan kan er altijd nog voor gekozen worden om de verkeerslichten weer in te schakelen”, aldus wethouder Philip Broeksma vorige week.

Andor Heij

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

31 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

50 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden