Foto © Politie
De politie heeft donderdagnacht twee achttienjarigen aangehouden na een vechtpartij in een horecagelegenheid in de binnenstad.
Volgens teamchef Gerard de Jonge van het basisteam Groningen-Centrum van de politie werden de twee aanhoudingen verricht na een mishandeling, die kort daarvoor had plaatsgevonden in een horecagelegenheid. De verdachten zouden aan een slachtoffer klappen hebben uitgedeeld, omdat deze tegen hen aanbotste op een drukke dansvloer.
Daar hield het slachtoffer een gebroken neus aan over. De twee verdachten kozen vervolgens het hazenpad. Agenten wisten de twee agressievelingen toch aan te houden en mee te nemen naar een politiebureau, waar ze vrijdag worden verhoord.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…