Categorieën: Nieuws

Kinderen gaan de strijd aan tijdens het NK dammen

Van maandag 24 tot en met zaterdag 29 april gaan tien kinderen van 13 t/m 16 jaar de strijd met elkaar aan tijdens het Nederlands Kampioenschap dammen voor aspiranten. Deze week staat in het teken van de finale en dus staat er voor de finalisten een hoop op het spel. 

De finalisten zijn erg gewaagd aan elkaar en hebben allemaal al de nodige ervaring. Sytze Spijker, een van de finalisten dit jaar, is vorig jaar Nederlands Kampioen geworden. Zijn doel is om dit jaar die titel te behouden. ‘Ik ben voor niemand bang, maar ik zal wel erg mijn best moeten doen,’ vertelt Sytze.

Het toernooi wordt gespeeld in de wijk Kostverloren, maar de tien finalisten komen uit heel het land. Deze maandag is het toernooi geopend, de rest van de week spelen de kinderen elke dag een partij.

Sientje van Schie

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

17 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

20 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

1 uur geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

1 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden