De Groninger distilleerderij Hooghoudt gaat samenwerken met de Amerikaanse distributeur 375 Avenue Spirits. Laatstgenoemde is onderdeel van Sazerac Company en bedient de Verenigde Staten vanuit Louisville, Kentucky.
Hooghoudt houdt zich al sinds 1888 bezig met jenever. De producten van de distilleerderij zijn inmiddels ook te koop op de Chinese markt. Vanaf volgend jaar zijn vier jeneversoorten van Hooghoudt verkrijgbaar in de Verenigde Staten. Daaronder ook het merk Zero Zero 24, een alcoholvrije drank met jeneverbes, lavendel en een vleugje vlierbloesem.
Jenever spreekt volgens Hooghoudt een steeds breder en moderner publiek aan. In jenever worden niet enkel botanicals (diverse kruiden) gebruikt, zoals bij gin, maar ook altijd koper gestookte moutwijn die de smaak veel voller maakt.
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…
De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…