Foto: Joey Lameris - 112groningen.nl
In een personenauto op de N7 heeft woensdagmiddag korte tijd brand gewoed. Dat meldt de incidentenwebsite 112groningen.nl.
De automobilist reed rond 16.25 uur over de Oostzeeweg N7 toen er op een gegeven moment rook onder de motorkap vandaan kwam. De bestuurder vertrouwde het niet en belde de brandweer die daarop met één bluswagen uitrukte. Bij aankomst zijn de brandweerlieden direct een onderzoek gestart. Zij kwamen tot de ontdekking dat de motor aan het koken was.
Om de hulpverleners een veilige werkruimte te geven werd één rijstrook afgesloten. Dit zorgde voor een file van ruim twee kilometer. Een bergingsbedrijf heeft de auto weggesleept. Even na 17.00 uur kon de weg weer vrij worden gegeven.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…