Foto Andor Heij.
Vanwege de storm die vandaag (donderdag) over Nederland trekt heeft de NS al het treinverkeer stil gelegd. Dat betekent dat de treinen richting Zwolle ook niet rijden. De treinen van Arriva in het noorden rijden wel.
Het KNMI heeft voor een groot deel van het land code rood afgegeven. Het is op sommige plekken een chaos op de weg met onder meer omgewaaide vrachtwagens. Voor het noorden geldt code oranje, omdat hier de storm mee valt.
Volgens de veiligheidsregio Groningen blijft het oppassen: “Zwaartepunt van de storm lijkt aan Groningen voorbij te gaan. Toch kan de wind de komende uren ook in onze regio stevig uithalen. Oppassen dus als je je buiten begeeft en hou de actuele waarschuwingen in de gaten.”
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…