Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
Op een parkeerterrein aan de Laan Corpus den Hoorn is zaterdagmiddag een auto door brand verwoest. Bij de brand raakte niemand gewond.
De melding van de brand kwam rond 13.15 uur binnen bij de brandweer die daarop uitrukte met één bluswagen. Ter plaatse bleek het om een geparkeerde auto te gaan die aan de voorzijde al volledig in vuur en vlam stond. De Groninger brandweer heeft het vuur met twee stralen lage druk bedwongen.
Ze konden echter niet voorkomen dat de wagen volledig uitbrandde. Het vehikel is nadat het sein brand meester was gegeven, weggesleept door een bergingsbedrijf. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…