Amateurvoetbal: Groen Geel koploper na forse zege op Stadspark, Italian Boys verplettert Engebert

sport
Foto Andor Heij

Groen Geel pakte zondag de koppositie in de tweede klasse O na een forse zege in de derby tegen SC Stadspark. Italian Boys blijft na een monsterscore op Engelbert in 5B foutloos.

Groen Geel had in het Stadspark geen enkele moeite met de thuisploeg en won afgetekend met 5-0. Bij de rust was het verschil al gemaakt. Rutger Etten opende de score en Luke Millar maakte er 2-0 van. Rob van der Leij tekende voor de derde.

Na de pauze waren Millar en Etten opnieuw succesvol. Groen Geel pakte de koppositie in 2O en wordt op een punt gevolgd door vier clubs: Grijpskerk, Kollum, Gorecht en Marum. Volgende week speelt Groen Geel opnieuw een derby. GRC Groningen, dat ook sportpark Corpus den Hoorn als thuisbasis heeft, is dan bij Groen Geel de tegenstander.

SC Stadspark staat achtste en speelt volgende week eveneens een derby. Op sportpark Zernike is Forward de tegenstander.

Lagere klassen

In de derde klasse E speelde Groninger Boys thuis met 2-2 gelijk tegen SC Stadskanaal. Door het punt steeg Groninger Boys naar de twaalfde positie.

In 4B verloor de zondagtak van Groen Geel in en tegen Buinen met 4-3. Boris Luttikhuizen scoorde twee keer voor de Groningers. Groen Geel staat achtste.

In 5B verpletterde Italian Boys Engelbert: 11-2. Verduis Rahimi maakte er vier en Awaab Khider drie. Italian Boys won tot nu toe alles en staat bovenaan. Engelbert is negende.

Woltersum ging thuis keihard onderuit tegen Gieterveen: 7-0. Woltersum is puntloos laatste in 5B.