Categorieën: Nieuws

Politie dreigt beelden mishandeling in fastfood restaurant openbaar te maken

De politie dreigt beelden van de verdachte van een mishandeling in een fastfood zaak aan de Waagstraat op woensdag 25 juni openbaar te maken.

De waarschijnlijk minderjarige verdachte heeft een week om zich bij de politie te melden. Hij staat nu nog onherkenbaar op de beelden.

Rond 11.25 uur die dag werd het slachtoffer, een jongeman uit de gemeente Tynaarlo, geschopt en geslagen. De verdachte die in gezelschap van twee anderen was, is daarna op de vlucht geslagen.

Het slachtoffer kent de verdachte niet en heeft geen flauw idee waarom hij werd aangevallen. Hij kwam er zonder ernstig letsel van af, maar volgens de politie had het ook anders kunnen lopen.

De politie vraag ook andere getuigen om zich te melden. Meer informatie is te vinden op website van de politie.

 

Andor Heij

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden