Categorieën: Sport

Vierde divisie dichtbij voor PKC’83 na zevenklapper, remise bij stadsderby

PKC’83 heeft volgende week aan een punt genoeg tegen Be Quick 1887 om het kampioenschap van de eerste klasse H te vieren. Op sportpark De Kring werd zaterdag Rolder Boys met 7-0 afgedroogd en daarmee naar de tweede klasse verwezen.

Voor de pauze kopte de topscorer van 1H, Rob Schokker, twee keer raak. Na de thee veegde PKC de Drenten helemaal van het veld. Jordi Paapst schoot PKC direct op een 3-0 voorsprong. Jivan Vroom tekende voor de 4-0. Rob Schokker, met twee treffers en Willem Bel zorgden voor de Groninger zevenklapper.

PKC’83 speelt daarmee volgende week zaterdag de kampioenswedstrijd tegen Be Quick. De wedstrijd op sportpark De Kring begint om 18.00 uur.

Stadsderby

Oranje Nassau speelde zaterdagavond thuis in de stadsderby tegen Velocitas 1897 met 3-3 gelijk. De kans op de derde periodetitel voor ON is daarmee zo goed al verkeken. Velocitas heeft al een periode in de achterzak.

Velocitas was in het begin beter en kwam op 0-1 door Kay Bootsma, die vanaf de rand van het strafschopgebied raak mikte. Na 32 minuten kwam ON via een knal van Sam Niewold langszij.

Foto Andor Heij: Oranje Nassau – Velocitas

Na de pauze waren de rollen even omgedraaid. ON startte fel en Rick Wiersma profiteerde van een fout bij Velocitas: 2-1. In de 50e minuut tegen Peter van Son voor de 3-1. Vijf minuten later strafte Sam Wormmeester een fout van ON achterin af: 3-2. Velocitas redde in blessuretijd nog een punt door een doelpunt van opnieuw Wormmeester: 3-3.

Andor Heij

Recente berichten

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

20 minuten geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

40 minuten geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

2 uur geleden

Gemeente: ‘Voorlopig geen probleem voor dierenambulance in zero-emissiezone’

Volgens het gemeentebestuur heeft de Dierenambulance Groningen voorlopig geen ontheffing apart nodig voor de zero-emissiezone…

3 uur geleden

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

3 uur geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

3 uur geleden