Foto Andor Heij. Reizigers wachten in Leer op de bus naar Groningen.
Arriva laat haar snelbussen tussen Groningen en het Duitse Leer vanaf komende donderdag twintig minuten eerder vertrekken dan normaal.
Dat doet de vervoersmaatschappij vanwege de grenscontroles die Duitsland sinds halverwege september heeft ingevoerd. Om vertraging te voorkomen en de aansluiting met treinen en bussen in Duitsland te behouden, is extra reistijd inplannen noodzakelijk.
De gewijzigde vertrektijden zijn vanaf donderdag 10 oktober 2024 zichtbaar in reisplanners. Arriva adviseert reizigers hun reis kort voor vertrek hun reis (online) te plannen.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…