Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
In de binnenstad heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag opnieuw een zware mishandeling plaatsgevonden. In de zaak zijn inmiddels twee personen aangehouden.
Het incident vond plaats rond 05.45 uur in de Poelestraat. “Twee verdachten hebben vanuit het niets een slachtoffer mishandeld”, schrijft de politie op sociale media. “Er werden klappen uitgedeeld en er werd een taser in de nek van het slachtoffer gezet. De persoon viel daardoor op de grond. Vervolgens werd er tegen diens hoofd geschopt.”
Kort na het incident zijn twee verdachten aangehouden. “Het gaat om personen in de leeftijd van 26 en 34 jaar oud. Ze zitten vast en het onderzoek naar hen loopt.” Hoe het met het slachtoffer gaat is onbekend. De afgelopen periode hebben meerdere ernstige mishandelingen plaatsgevonden in de binnenstad. Begin september werden drie tieners aangehouden voor het knock-out slaan van een slachtoffer. Daarna trapten ze tegen diens hoofd. In augustus werd op de Grote Markt een jongen knock-out geslagen. Eerder in die maand werd een stapper met een boksbeugel op het hoofd geslagen en daarna beroofd van zijn telefoon.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…