Categorieën: Sport

Lycurgus klopt rivaal Dynamo met wisselend spel tijdens oefenduel

Nova Tech Lycurgus heeft woensdag haar vierde oefenwedstrijd in de voorbereiding op het aanstaande seizoen gewonnen. Draisma Dynamo werd met 3-2 verslagen in het sportcentrum van het Alfa-college.

De wedstrijd kende wisselende momenten. Na een moeizame start kwam Lycurgus beter in de wedstrijd. In de tweede en vierde set hadden Lycurgus duidelijk de overhand. In de beslissende vijfde set trok Lycurgus aan het langste eind na een sterke eindsprint, met setstanden van 23-25, 25-14, 23-25, 25-17 en 15-11.

Vrijdagavond speelt Lycurgus opnieuw, dit keer tegen de Duitse topclub SVG Lüneburg in Veendam. Daarna worden, in Groningen en Slochteren, nog duels afgewerkt tegen SVG Lüneburg (Dui) en Greenyard Maaseik (Bel).

Tom Veenstra

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

57 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

5 uur geleden