Maar liefst 25 cultuurinstellingen in Groningen hebben de handen ineen geslagen voor de aftrap van het nieuwe culturele seizoen.
Hun initiatief heet ‘AfterZon’. De instellingen zetten daarmee de schijnwerper op wat er na Noorderzon allemaal in de stad op cultureel gebied te beleven valt. Tijdens het festival in het Noorderplantsoen, dat tot en met a.s. zondag duurt, staan AfterZon dispensers in het Noorderplantsoen. Met de campagne en het aanbieden van zonnebrandcrème op Noorderzon laat AfterZon het culturele aanbod van de komende herfst en winter in Groningen zien.
Een overzicht van het culturele aanbod is te vinden op afterzon.nl . Op deze webpagina krijgen de bezoekers uitgaanstips voor niet te missen voorstellingen, concerten, exposities en culturele activiteiten. Tijdens en na Noorderzon worden de culturele highlights in een collectieve poster en social media campagne verder onder de aandacht gebracht.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…