Foto: OOG TV
Leerlingen van de Groningse Schoolvereniging mochten dinsdag een dagje snorkelen in de Hoornseplas. Dit was een initiatief van de afdeling Natuur en Duurzaamheid van de gemeente.
Deze dag geeft kinderen volgens Harry Holstein, afdeling Natuur en Duurzaamheid van de gemeente, de kans om om meer biodiversiteit onder water te ontdekken. “We zien als je om je heen kijkt overal wel planten en dieren, insecten en noem maar op. Maar dat er onder water ook zo veel leeft. Dat er onder water ook vlinders zijn. Dat is voor kinderen nieuw”, zegt Holstein.
Naast het ontdekken van de diverse soorten planten en dieren onder water was dit voor sommige kinderen ook een leuke mogelijkheid om voor het eerst met flippers en snorkels te zwemmen.
Een minpuntje, het was erg koud. Volgens leerling Jolyne een leuke eerste ervaring, maar wel koude voeten!
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…