Categorieën: Nieuws

‘Ga op de fiets naar station Europapark tijdens treinloze periode’

De NS en Arriva raden reizigers aan om in de periode van zaterdag 3 tot en met zondag 11 augustus met de fiets naar station Europapark te komen.

Er rijden in die periode geen treinen tussen het Hoofdstation en Europapark vanwege het slopen van het viaduct van de oude zuidelijke ringweg over het spoor bij de Oosterpoortwijk en werkzaamheden bij het hoofdstation.

Er rijden bussen tussen het Hoofdstation en station Europapark, maar de NS en Arriva zeggen dat direct naar Europapark reizen wellicht makkelijker is. Het aantal fietsenstallingen bij station Europapark wordt voor de gelegenheid uitgebreid van 700 naar 1300 plekken. Ook zijn er extra OV fietsen beschikbaar.

Mensen die toch met de bus vanaf het Hoofdstation gaan moeten rekening houden met een extra reistijd van een kwartier. Het is niet mogelijk om een fiets mee te nemen in de bus.

Andor Heij

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

19 minuten geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

14 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

15 uur geleden