Categorieën: Nieuws

Veel activiteiten tijdens Week van de Biodiversiteit

Volgende week is het de Week van de Biodiversiteit. Van woensdag 22 mei t/m zaterdag 25 mei organiseren de gemeente Groningen en acht natuurorganisaties bijna 40 activiteiten.

Het programma bestaat uit wandel- en fietsexcursies, films, lezingen, vergroeningsactiviteiten, informatiemarkten en knutselen voor kinderen. De week wordt gehouden omdat de biodiversiteit onder druk staat. De achteruitgang van de verscheidenheid aan planten en dieren gaat ongekend snel. Dat tast onze gezondheid, voedselzekerheid, economie en leefkwaliteit aan.

Met simpele maatregelen kunnen mensen een verschil maken in het versterken van de natuur. Tijdens de Week van de Biodiversiteit kunnen ze zich laten inspireren. Meer informatie is te vinden op de website duurzaamgroningen.nl

Gert van Akkeren

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

3 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

7 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

49 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

1 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden