foto: Dieuwert Tuinstra
De Amerikaanse band Venice komt opnieuw naar De Oosterpoort. De broers en neven Kipp, Mark, Michael en Pat Lennon komen op 21 maart naar Groningen.
De band werd opgericht in 1977 en is vernoemd naar het beroemde strand van Los Angeles, Venice Beach. In de jaren negentig braken ze in Nederland door dankzij een optreden in het radio- en tv-programma 2 Meter Sessies van Jan Douwe Kroeske. Het kenmerkendste aan de band is de veelvuldig gebruikte meerstemmige zang. Al snel hadden ze een gouden plaat en een Edison Music Award voor Beste Internationale Artiest.
Ze hebben meer dan twintig albums op hun naam staan. Volgende maand verschijnt hun nieuwste album getiteld ‘Stained Glass’. In Nederland zijn ze vooral bekend geworden met het liedje ‘The Family Tree’ uit 1999. Venice was al meerdere keren te gast in De Oosterpoort. Voor het laatst was dit in 2022. Meer informatie vind je op deze website.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…