Categorieën: Nieuws

Vrijdagmiddag buien, zaterdag droog, zondag weer regen

Vrijdag begint de dag met af en toe zon. In de middag trekt vanuit het westen een actief buiengebied over. De wind draait van zuidwest naar west en is matig. Het wordt 12 à 13 graden.

Vrijdagavond wordt het geleidelijk droog. Zaterdag belooft ook een droge, maar nog steeds een bewolkte dag te worden. Met 10 graden is het ietsje kouder dan de afgelopen dagen.

Zondag blijft de temperatuur ook op 10 graden. Vanuit het westen gaat het dan steeds meer regenen. Maandag verloopt wisselvallig, maar vooral op de dinsdag en woensdag zijn er meer droge momenten.

Lars Faber

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

3 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

3 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

4 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

5 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

5 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

7 uur geleden