Foto Jaron Bergsma
De huur van studentenwoningen is te hoog. Dat zeggen PvdA en de Groninger Studentenbond. Uit cijfers van Kamernet is gebleken dat studenten afgelopen jaar ruim 7% meer betalen voor de huur dan in 2022.
Ken Hesselink, van de Groninger Studentenbond, is verrast over de resultaten van het onderzoek. Met name door de huidige financiële situatie van studenten vindt hij dat de huur niet zo hoog mag zijn: “Dat de prijzen omhoog blijven gaan, is slecht nieuws.” Ook het woningtekort maakt het voor de huurbazen makkelijker om de huur omhoog te schroeven.
Om studenten te kunnen helpen, komt de GSb met het Steunpunt Huren Groningen. Met dit initiatief worden studenten geholpen om de huur omlaag te krijgen.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…