Categorieën: Nieuws

Voorbijganger die ruzie wilde sussen in elkaar geslagen bij Molukkenplantsoen

De politie zoekt getuigen van een zware mishandeling aan de Korreweg. Een groepje mannen sloeg er donderdagnacht, in de buurt van het Molukkenplantsoen, een voorbijganger in elkaar die een ruzie wilde sussen.

De mishandeling vond plaats in de nacht van afgelopen donderdag op vrijdag rond 03.45 uur. Rond dat tijdstip ontstond er ruzie tussen een groepje mannen. Een voorbijganger probeerde in te grijpen en de gemoederen te bedaren. In plaats daarvan moest de voorbijganger het ontgelden: het ruziënde groepje besloot deze voorbijganger in elkaar te slaan.

De politie komt graag in contact met getuigen of mensen die camerabeelden hebben van het incident. Zij kunnen bellen met 0900-8844. Anoniem tippen kan ook via 0800-7000. Houd daarbij zaaknummer 2023339003 bij de hand.

Tom Veenstra

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

15 uur geleden