Categorieën: Nieuws

Forum staat deze zaterdag bol van cultuur, voor beginners en gevorderden

Wethouder Kirsten de Wrede heeft zaterdagmorgen in het Forum het Cultuurfeest Groningen geopend. Er zijn tot 22.00 uur allerlei optredens, workshops, een culturele markt en masterclasses. De toegang is gratis.

Het feest is bestemd voor iedereen die in de vrije tijd aan kunst en cultuur doet. Op een podium kunnen beginnende en gevorderde makers een optreden verzorgen. Ook kunnen ze een koor dirigeren, of samen met een producer of rapper een nummer maken.

Voor professionals zijn er onder meer inspiratiesessies voor dans, theater en dirigenten. Op de culturele markt kunnen vrijetijdskunstenaars en aanbieders elkaar ontmoeten, voor oproepjes en promotie. Zaterdagavond kunnen muziekverenigingen, theatergezelschappen of koren op de Bühne in de foyer tien minutes of fame beleven.

Doto: Paul Blom
Gert van Akkeren

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

40 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

59 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden