Categorieën: Nieuws

Kleed in de brand op balkon Rembrandt van Rijnstraat

Op het balkon van een flatwoning aan de Rembrandt van Rijnstraat heeft zondagavond korte tijd brand gewoed. Bij de brand is niemand gewond geraakt.

De melding van de brand kwam rond 18.45 uur binnen waarop een tankautospuit en een hoogwerker naar de locatie werden gestuurd. “Op het balkon van een woning op de tweede verdieping is door onbekende oorzaak een kleed in de brand geraakt”, vertelt brandweerwoordvoerder Matthijs Noordhoff. “De bewoners waren op het moment van het uitbreken van de brand niet thuis. Toen wij arriveerden was er sprake van een kleine brand, die we snel onder controle hadden.”

Door de brand is er wat rook in de woning terecht gekomen, maar volgens de woordvoerder valt de schade mee, en hoeft stichting Salvage niet ter plaatse te komen. “Hoe de brand heeft kunnen ontstaan, daar wordt onderzoek naar gedaan.” Nieuwsfotografen vertellen dat de brand geblust werd vanaf het balkon van een naastgelegen woning.

Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

5 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

56 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden