Categorieën: Nieuws

Viaduct onder Van Ketwich Verschuurlaan weer open, oprit en afrit afgesloten

Vanaf zaterdag 12 augustus is de doorgang onder het viaduct van de Van Ketwich Verschuurlaan weer open. De afrit en oprit worden dan wel afgesloten.

Deze zomer wordt de oostzijde van de A28 ingericht. Hierdoor was de doorgang onder het viaduct van de Van Ketwich Verschuurlaan tijdelijk afgesloten, dit om het viaduct over de straat aan te pakken. Aankomende zaterdag is de doorgang weer open. In de nacht van vrijdag op zaterdag, tussen 20.00 uur en 06.00 uur, is de A28 van Haren tot aan het Julianaplein afgesloten. Dit om de nieuwe situatie klaar te zetten.

Door deze nieuwe situatie worden ook de afrit en oprit van de Van Ketwich Verschuurlaan tot vrijdag 25 augustus 22.00 uur afgesloten. Hierdoor verschuiven de werkzaamheden naar het noorden van de A28. Eind augustus moeten alle werkzaamheden aan de toegangsweg klaar zijn.

 

 

 

Mirre van de Klok

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

1 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

15 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

16 uur geleden