Foto: Rijkswaterstaat via Groningen Bereikbaar
Vanaf zaterdag 12 augustus is de doorgang onder het viaduct van de Van Ketwich Verschuurlaan weer open. De afrit en oprit worden dan wel afgesloten.
Deze zomer wordt de oostzijde van de A28 ingericht. Hierdoor was de doorgang onder het viaduct van de Van Ketwich Verschuurlaan tijdelijk afgesloten, dit om het viaduct over de straat aan te pakken. Aankomende zaterdag is de doorgang weer open. In de nacht van vrijdag op zaterdag, tussen 20.00 uur en 06.00 uur, is de A28 van Haren tot aan het Julianaplein afgesloten. Dit om de nieuwe situatie klaar te zetten.
Door deze nieuwe situatie worden ook de afrit en oprit van de Van Ketwich Verschuurlaan tot vrijdag 25 augustus 22.00 uur afgesloten. Hierdoor verschuiven de werkzaamheden naar het noorden van de A28. Eind augustus moeten alle werkzaamheden aan de toegangsweg klaar zijn.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…