Categorieën: Nieuws

Drafbaan tot eind augustus elke dag open voor recreatie

Vanaf zaterdag is de Drafbaan in het Stadspark (met een onderbreking tijdens één weekend) de hele zomervakantie open voor het publiek. 

Tot en met 25 augustus is het terrein van de Oude Drafbaan in het Stadspark dagelijks open van 9:00 tot 21:00 uur. De entree is via het hek aan de linkerkant van het terrein, dus niet via de hoofdingang. De openstelling wordt van 4 tot 8 augustus kort onderbroken in verband met een ‘car boot sale’ (rommelmarkt vanuit de auto) die plaatsvindt op 6 augustus.

De opening van de deuren van het Stadspark past volgens de gemeente bij de visie die ze heeft voor de voormalige renbaan. Buiten evenementen wordt de Drafbaan toegankelijk voor publiek en de omgeving van de verharde koersbaan wordt geïntegreerd in de rest van het Stadspark.

Tom Veenstra

Recente berichten

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

16 minuten geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

25 minuten geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

2 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

12 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

12 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden