Foto: Bart Zwiers
De uitkijktoren in De Onlanden blijft zeker nog een maand onbruikbaar voor bezoekers. Dat liet boswachter Bart Zwiers donderdagmiddag weten aan RTV Drenthe. De schade die vandalen een maand geleden aanrichtten aan de uitkijkpost blijkt omvangrijker dan gedacht.
Begin februari was al duidelijk dat vandalen een aantal vloerplaten uit de toren hadden gesloopt, om deze vervolgens van 26 meter hoogte naar beneden te gooien. Ook werd een aantal beelden op het pad naar de toren gesloopt. Nu blijkt dat ook de netten langs de toren kapot zijn geknipt, waardoor Zwiers twijfelt of er niet meer kapot is wat gevaar kan opleveren voor het publiek.
De toren moet daarom eerst volledig worden nagekeken op mogelijke schade. Daarnaast is het wachten op nieuwe vloerplaten, die op maat gemaakt moeten worden.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…