Categorieën: Nieuws

Versterkingspunt NCG in Ten Boer opent deuren voor presentatie eindrapport gaswinningsenquête

De Nationaal Coördinator Groningen opent volgende week vrijdagmiddag de deuren van al haar versterkingspunten in de provincie, zodat bewoners er samen kunnen kijken naar de presentatie van het eindrapport van de parlementaire enquête over de gaswinning.

Ook de deuren van het versterkingspunt aan de A.H. Homanstraat in Ten Boer zijn dan tussen 12.00 tot 17.00 uur open om, samen met medewerkers van de NCG, te kijken naar de livestream van de presentatie van het rapport. Ook is er ruimte voor een kop koffie en een praatje over de uitkomsten van de enquête.

De daadwerkelijke presentatie van het rapport vindt volgende week vrijdag plaats in Zeerijp. De enquêtecommissie brengt dan de uitkomsten naar buiten van het onderzoek naar de besluitvorming over de aardgaswinning, de aardbevingen, de schadeafhandeling en de versterking in Groningen.

Tom Veenstra

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

5 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

6 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

9 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

9 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

10 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

10 uur geleden