Foto: Politie Groningen-Zuid via Instagram
Politieagenten hebben maandagmiddag een hardleerse autobestuurder aangehouden. De man reed al tijden zonder geldig rijbewijs in zijn auto rond.
“We hebben gistermiddag een actie gedraaid op een wijkbewoner”, schrijft de politie. “Het bij ons bekend dat deze bewoner in een personenauto reed, terwijl zijn rijbewijs door het CBR ongeldig is verklaard. Deze bewoner was al achttien keer voor dit feit aangehouden. Ons geduld werd beloond, want na enige tijd troffen wij het voertuig rijdend aan. De bestuurder bleek dezelfde persoon te zijn van de eerdere overtredingen. Hierop hebben wij de man aangehouden.”
De auto waar de persoon in reed is in beslag genomen. De verdachte is overgebracht naar het politiebureau. De Verkeersofficier zal een beslissing nemen over de volgende stappen die genomen moeten worden.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…