Categorieën: Sport

Jorden van Foreest speelt remise tegen Vincent Keymer

Jorden van Foreest heeft in de 10e ronde remise gespeeld tegen de Duitser Vincent Keymer in Tata Steel Masters te Wijk aan Zee.

Van Foreest had aanvankelijk voordeel met de witte stukken in een Spaanse partij. De Groninger wist dit voordeel niet uit te buiten en moest toen een toreneindspel met een pion minder verdedigen. Uiteindelijk wist hij na ongeveer zeven uur spelen op de 96e zet remise te maken.

Jorden staat nu met 4 punten uit 10 partijen op de gedeelde 10e plaats in het veld van 14 deelnemers. Abdusattorov staat eerste met 7 punten, gevolgd door Giri met 6,5 en Carlsen en So elk met 6 punten.

Morgen is er een rustdag. Vrijdag tm zondag volgen de laatste rondes. Vrijdag zijn er twee topduels, want Giri speelt tegen Abdusattorov en Carlsen tegen So.

Evert Janse

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

15 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

34 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

1 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden