Foto: Jens Neumann via Pixabay
Hoewel de gemeente Groningen het afgelopen jaar het hoogste aantal nieuwbouwwoningen van de provincie neerzette, was de gemeente niet de plek waar percentueel het hoogste aantal nieuwe huizen werd opgeleverd.
Die eer ging vorig jaar naar de gemeente Eemsdelta, zo blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek. Daar verrezen het afgelopen jaar 743 nieuwbouwwoningen. De voorraad woningen nam daar met 3,2 procent toe door nieuwbouwwoningen.
In onze gemeente steeg het aantal woningen in absolute zin het snelst van de provincie, met 1.387 nieuwbouwwoningen die het afgelopen jaar werden opgeleverd. De woningvoorraad nam daardoor met 1,1 procent toe. Dat groeicijfers tekende ook de provincie als geheel.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…