Categorieën: Nieuws

‘Stel invoeren betaald parkeren in Hoornse Meer en Corpus den Hoorn uit’

Het betaald parkeren in de wijken Hoornse Meer en Corpus den Hoorn moet uitgesteld worden. Dat vinden de VVD, CDA en de Stadspartij 100% voor Groningen.

Volgens de partijen is er de laatste weken veel weerstand van de bewoners tegen het betaald parkeren. Er zijn ruim duizend handtekeningen ingezameld tegen de invoering er van. Ook kwamen er veel brieven en emails met bezwaren tegen het betaald parkeren.

Ook zouden bewoners overvallen zijn door de plannen. De drie partijen vinden alle bezwaren voldoende reden om de maatregel uit te stellen.

Andor Heij

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

27 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

1 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden