Categorieën: Nieuws

Trompbrug twee maanden langer weg door tekort aan materiaal

De Trompbrug, het smalle bruggetje over het Verbindingskanaal bij De Oosterpoort, is eind december nog niet te gebruiken. De brug komt twee maanden later terug dan gepland, omdat er een tekort is aan materiaal om de brug veilig te kunnen plaatsen.

Fietsers moeten sinds begin oktober omrijden via de Oosterbrug, omdat de Trompbrug een grote onderhoudsbeurt krijgt. De brug zou in de week van 19 december terugkeren. Maar er zijn problemen bij de levering van materiaal voor de onderhoudsbeurt van de steunpunten van de brug op de oever.

Volgens een woordvoerder van de gemeente Groningen zorgen de leveringsproblemen voor een langere afwezigheid van de Trompbrug. Pas eind februari kunnen fietsers weer via de houten brug over het Verbindingskanaal.

Tom Veenstra

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

45 minuten geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

1 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

2 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

2 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

2 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

4 uur geleden