Categorieën: Nieuws

Qbuzz waarschuwt: woensdag mogelijk minder bussen in Groningen en Drenthe door staking

De staking van chauffeurs in het zorgvervoer van komende woensdag gaat mogelijk ook problemen opleveren voor de dienstregeling van Qbuzz. 

Woensdag staken chauffeurs in de sector Zorgvervoer en taxi voor een betere cao. Tientallen chauffeurs van taxivervoerders als Dorenbos en Connexxion leggen het werk neer. Volgens Qbuzz worden sommige lijnen van de busvervoerder ook uitgevoerd door chauffeurs van Taxi Dorenbos, waardoor ook deze ritten mogelijk uit zullen vallen.

Qbuzz publiceerde een lijst met busritten die uitgevoerd worden door chauffeurs van het taxibedrijf. Deze ritten vallen mogelijk uit. Volgens Qbuzz wordt soms pas op het laatste moment duidelijk welke ritten uitvallen door de staking. “Wij weten namelijk van tevoren niet wie staakt en wie werkt. We doen ons best om de reisinformatie actueel te houden, maar de reisplanner zal woensdag helaas minder betrouwbaar zijn. Plan je reis kort voor vertrek en vertrek ruim op tijd”, aldus Qbuzz.

 

Tom Veenstra

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

1 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

6 uur geleden