Categorieƫn: Nieuws

Drie dagen geluids- en trillingsoverlast rond viaduct over de Paterswoldseweg

Aannemerscombinatie Herepoort is maandagochtend begonnen met het intrillen van damwanden bij het viaduct van de zuidelijke ringweg over de Paterswoldseweg. Dat betekent dat omwonenden maandag, dinsdag en woensdag weer last gaan krijgen van geluidsoverlast en trillingen.

De damwanden zijn nodig voor de bouw van de zuidzijde van het nieuwe viaduct. Het intrillen van deze serie damwandplanken stond eigenlijk gepland voor eind juli. Maar omdat het intrillen en inheien van een aantal brede damwandplanken toen langer duurde, besloot Herepoort om het aanbrengen van een aantal palen over de bouwvak heen te tillen.

Het intrillen begint maandagochtend om 7.00 uur. Er wordt alleen overdag gewerkt, tot 19.00 uur. Woensdagavond is het intrillen klaar.

Tom Veenstra

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

18 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

59 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden