Foto: 112 Groningen
Bij een verkeersongeval op de Diamantlaan zijn dinsdagmiddag twee personen gewond geraakt.
Twee personenauto’s kwamen in botsing ter hoogte van de kruising met de Platinalaan. De botsing ontstond waarschijnlijk doordat één van de bestuurders uit een parkeervak wilde wegrijden en over het hoofd werd gezien door de achteropkomende bestuurder.
Beide bestuurders werden gecontroleerd op letsel door ambulancemedewerkers. Zij besloten één bestuurder met onbekend letsel over te brengen naar een ziekenhuis. De andere bestuurder raakte slechts lichtgewond en werd ter plekke behandeld.
Eén voertuig raakte dusdanig beschadigd dat deze door een bergingsbedrijf moest worden afgesleept. De rijbaan van de Diamantlaan werd enige tijd afgesloten voor het verkeer.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…