Foto: Henk Niemeijer voor Glimmen.net
Vandalen hebben het afgelopen weekend opnieuw gemunt op de Quintusschool in Glimmen en op de plaatselijke voetbalclub. Volgens Glimmen.net moest onder meer een buurt-AED het ontgelden.
De AED-kast bij de school werd door de vandalen in brand gestoken. Ook werden met een spuitbus kreten op buitentafels, muren en lantaarnpalen bij de voetbalclub gespoten.
“We krijgen er gewoon buikpijn van als we denken aan het idee dat iemand de AED nodig zou hebben”, zo laat Quintus Kinderopvang weten via Facebook.“ Voel je vrij om in het weekend te chillen met vrienden bij ons op het plein, maar ruim je zooi op! En zorg dat niemand er later vast van heeft als die er gebruik van wilt maken.”
Het is niet de eerste keer dat vandalen het gemunt hebben op de voetbalvereniging en de school. Twee jaar geleden werden doelnetten doorgeknipt en een kantineraam ingegooid. Bewoners klagen daarnaast al langer over jeugdoverlast in het dorp.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…