Categorieën: Nieuws

Raadsleden mogen gratis naar laatste twee paardenkoersen in Stadspark: ‘Geen rancune’

Leden van de KHRV gaan maandagavond gratis kaartjes voor paardenkoersen uitdelen aan gemeenteraadsleden, voorafgaand aan de laatste fractievergaderingen voor het zomerreces. 

“De fracties worden met een gulle hand uitgenodigd om nog een paardenkoers te kunnen bezoeken, maar wel met de ondertoon waarom dit nooit eerder is gebeurd”, zo stelt Kees de Bock van de KHRV. “Uit gesprekken met de fracties is immers gebleken dat slechts één raadslid ooit een paardenkoers in het Stadspark heeft bezocht en alle overigen hebben letterlijk geen flauw idee.”

De drafbaan organiseert op 18 juli en 1 augustus voor het laatst een paardenkoers in het Stadpark. Daarna gaat de drafbaan dicht, omdat het wordt verbouwd tot een evenemententerrein. Ondanks het feit dat de gemeenteraad hiermee heeft ingestemd, is er volgens De Bock geen rancune tegen de raadsleden die voor de sloop hebben gestemd: “Zowel de politieke partijen die voor vertrek hebben gestemd als diegenen die gepleit hebben voor behoud worden door ons allen bij deze van harte uitgenodigd. Maar we willen wel, een tikje demonstratief, de allerlaatste kans aanreiken om te ervaren wat er binnenkort verloren zal gaan.”

Tom Veenstra

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

18 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

1 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden