Foto: Bevrijdingsfestival Groningen
Er kunnen vanaf vanaf 30 juni weer eendaagse buitenevenementen worden gehouden. Dat meldt de NOS. Dit vanwege de dalende coronacijfers.
De bezoekers moeten wel een vaccinatiebewijs of een negatieve coronatest laten zien. Op het terrein hoeft dan geen anderhalve meter afstand gehouden te worden. Ook een mondkapje is niet nodig
Dat houdt ook in dat er weer bezoekers naar de stadions kunnen komen om sportwedstrijden te bezoeken.
Het kabinet heeft dat besloten na de positief verlopen fieldlab-experimenten. Meerdaagse festivals en kermissen moeten nog even wachten.
Het kabinet gaat waarschijnlijk volgende week bekijken of er meer versoepelingen kunnen komen. Te denken valt aan theaterbezoek en concerten binnen.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…