Foto: Rick van der Velde
Voor zes uur vanavond moet er een nieuwe noodverordening op tafel liggen voor de Veiligheidsregio Groningen. Ruimte voor uitzonderingen op de regels worden dinsdag besproken.
Gemeentewoordvoerder Hans Coenraads laat weten dat op dit moment wordt gekeken welke mogelijkheden er zijn voor ontheffingen. Ruimtes waar de mogelijkheid is om bijvoorbeeld op te delen in meerdere compartimenten, of de gebruikers zeer sterk te spreiden, komen mogelijk in aanmerking.
Maandagavond liet burgemeester Koen Schuiling weten dat hij mogelijkheden ziet om locaties als het Forum Groningen een uitzondering op de maatregelen te bieden. Volgens Schuiling komen mogelijk ook horecagelegenheden in aanmerking voor een uitzondering op de regels als het gaat om bezoekersaantallen.t Coenraads.
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…