foto: Tuppus / Flickr.com
Er kan weer gezwommen worden bij het zandstrandje De Lijte aan het Paterswoldsemeer. De provincie heeft de waarschuwing voor blauwalgen in het water dit weekeinde ingetrokken.
Bij het strand was de afgelopen twee weken een waarschuwing van kracht voor zwemmers vanwege blauwalg. Blauwalg kan bij zwemmers jeuk, misselijkheid, buikpijn en hoofdpijn veroorzaken.
Ook de andere zwemlocaties aan het Paterswoldsemeer zijn vrij van blauwalg. Wel geld bij de Hoornse Plas nog steeds een negatief zwemadvies voor zwemmersjeuk.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…