Foto Andor Heij Zernike Campus
Vanaf maandag sluit de Hanzehogeschool al haar gebouwen voor studenten. Deze maatregel duurt tot 6 april. Alleen medewerkers die per se op locatie moeten werken, zijn nog welkom.
Alle andere medewerkers van de school werken thuis. Ook heeft de Hanzehogeschool al haar kantine’s, horecagelegenheden, skillslabs, werkplaatsen en mediatheken gesloten. De school volgt daarmee de maatregelen van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) en het kabinet voor de bestrijding van het coronavirus.
“De ontwikkelingen zijn voor ons allemaal nieuw en ingrijpend. De gezondheid van onze studenten en medewerkers staat voorop. We zetten met elkaar de schouders eronder om studievertraging voor onze studenten zoveel mogelijk te beperken en onderzoeksprojecten door te laten lopen,“ zo schrijft de school op haar website.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…